طراحی رابط کاربری(UI/UX) - طراحی محصول

با شما تماس میگیریم!

0 ۳۳۴
با شما تماس میگیریم!
با شما تماس میگیریم!

خیلی وقته میخوام در مورد این موضوع صحبت کنم که امروز دیگه فرصت شده که در موردش بنویسم. متاسفانه هنوز در ایران اشخاص و شرکت ها (بزرگ و کوچک) توجیه نیستن که در صورتی که به شخصی برای کار احتیاج ندارن محترمانه از اون تشکر کنن و جمله معروف ” حالا با شما تماس میگیریم!” رو به کار نبرند و به جای اون از جمله ای مثل ” با تشکر از همکاری شما، ما نام و رزومه شما رو در لیست های نیروی انسانیمون قرار میدیم و امیدواریم که در آینده بتونیم با شما همکاری کنیم”

مطمئن باشید اگر اون شخصی که برای کار به شما مراجعه کرده در صورتی که به بلوغ فکری رسیده باشه نه تنها ناراحت نمیشه بلکه از این برخورد شما خوشحال میشه و تکلیف خودش رو میدونه دیگه!

من بارها به شرکت های مختلفی برای کار مراجعه کردم که همگی جمله بالا رو به کار بردن و من با تجربه ای که بدست اورده بودم میدونستم که شرایط من با شرایط اون شرکت سازگار نیست و تکلیف خودم رو می دونستم.

بهتره هرکس که این متن رو میخونه و مسئول HR یا نیروی انسانی شرکتی هست و یا اون رو میشناسه این رو به اونا منتقل کنه.

جالب اینجاست که این برای شرکت ها تنها صادق نیست

فرضا شخصی تماس میگیره و میگه فلان کار رو میخوام برای طراحی کنید و من شرایط رو براشون توضیح میدم و می پذیرن اما به هر دلیلی فردا پشیمان میشن، نگران نباشید لطفا به اون شخصی که میخواد براتون کار انجام بده پیام بدید و بگید که فعلا شرایط همکاری رو نداریم و در آینده از مهارت شما استفاده میکنیم.

بیاید اصلاح جامعه رو با اصلاح از خودمون شروع کنیم!

 

در خبرنامه ما عضو شوید
در خبرنامه ما عضو شوید
آخرین مطالب ما را مستقیما در ایمیل خود داشته باشید.
شما می توانید در هر زمان عضویت خود را لغو کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of