بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی و سئو وبسایت شما به صورت حرفه ای

بازاریابی اینترنتی و سئو وبسایت شما به صورت حرفه ای

 

بازایابی آنلاین (Online Marketing) یا بازاریابی اینترنتی ( Internet Marketing )  در معنای وسیع آن به هر فعالیت بازاریابی ( شامل معرفی،ترویج و …که با استفاده از زیر ساخت اینترنت انجام گردد گفته می شود. این تعریف عام، فعالیت های بازاریابی بر روی تلفن همراه را شامل نمی شود و بازاریابی اینترنتی بر دسترسی به این اینترنت از طریق کامپیوترهای شخصی تاکید دارد. لازم به ذکر است که بازاریابی اینترنتی با تبلیغات اینترنتی ( Online advertising ) تفاوت دارد. تبلیغات اینترنتی فقط یکی از ابزارهایی است که در دست بازاریابان آنلاین قرار دارد و نباید این دو مفهوم با یکدیگر اشتباه شود.

تلفیقی بودن این رشته از بازاریابی با دانش برنامه نویسی و دیجیتال، رشد وتغییرات سریع آن، تعاملی بودن کمپین ها و همچنین ظهور هر روزه ابزار جدید باعث شده است که این رشته از دانش بازاریابی به یکی از سخت ترین و در عین حال جذاب ترین شاخه ها تبدیل شود.

این عمل بر سه ستون ماهیت رسانه، مخاطب و ابزار بنا شده است و ترکیب درست این سه ستون زیر بنای هر کمپین بازاریابی آنلاین را تشکیل می دهد.

موارد مهم در بازاریابی اینترنتی شامل:

  1. اینترنت
  2. ساخت وبلاگ و وبسایت
  3. وردپرس
  4. SEO
  5. بازاریابی محتوا
  6. بازاریابی موتور های جستجو
  7. بازاریابی شبکه های اجتماعی
  8. تبلیغات آنلاین
  9. بازاریابی ایمیلی

 

 

 

با توجه به مشغله های کاری دیگر توانی برای آموزش بازاریابی اینترنتی نمی باشد، اما بازاریابی و سئو سایت خود را به ما بسپارید تا فروشی بیشتر و بهتر را تجربه کنید.
برای تماس با من از طریق شماره تماس زیر یا
تلگرام : @iHMahmoodi
می توانید اقدام کنید.

 

محمودی

09387374487

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به حسین محمودی ( iHMahmoodi © ) می باشد.