به نظر شما ویندوز فون هنوز هم کاربران کمی دارد؟ اگر بر این عقیده هستید باید بگوییم سخت در اشتباه هستید. هنوز هم که هنوزه نمی توان آمار دقیقی از تعداد کاربران ویندوز فون اعلام کرد و آمار های اعلام شده تنها بخشی از فروش گوشی ها هستند. اما اگر بشنوید یک بازی ۱ میلیون دانلود را تنها در پنج هفته تجربه کرده است، می توانید به آمار بسیار بالای کاربرای ویندوز فونی پی ببرید.

Game Troopers کمپانی ای است که تخصص آن پورت کردن بازی های معروف iOS و اندروید به ویندوز فون است در آخرین اخبار خود اعلام کرده که اولین پروژه ی خود، یعنی Tiny Troopers تنها در ۵ هفته بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است.

این بازی که از XBOX Live پشتیبانی می کند، در سبک استراتژی، اکشن عرضه شده و تم های بامزه ای را می توانید در آن پیدا کنید.

Game Troopers که یک انتشار دهنده ی مستقل بازی است، علاقه مند است تا با بازی سازان بازی های معروف سیستم عامل های دیگر صحبت کند تا با انجام برنامه نویسی های لازم برای ویندوز فون، آن بازی ها را به این سیستم عامل نیز منتقل کند.

Jesus Bosch رئیس این شرکت می گوید:”Game Troopers برای آسان ساختن کار توسعه دهندگان برای انتشار بازی های خود به اکو سیستمی جدید [ویندوز فون] تاسیس شده است.”

Game Troopers پیش از این اعلام کرده بود که برنامه دارد ۳ بازی را به ویندوز فون بیاورد که فعلا یکی از آن ها منتشر شده است و ۲ تای دیگر هم به زودی منتشر می شوند. همچنین این شرکت علاقه مند است تا بازی های بیش تری را به ویندوز فون پورت کند.

بازی “سربازان کوچک” در استور ویندوز فون بیش از ۱۰۰ کشور به علت دانلود بسیار بالا بر روی صفحه ی اصلی قرار گرفته و همچنان به تعداد دانلود آن افزوده می شود.

کسانی که به انجام این بازی پرداخته اند می دانند که این شرکت به خوبی بازی را پورت کرده است و کم ترین ایراد در آن دیده می شود. بنابراین می توانیم امیدوار باشیم تا با فعالیت موثر تر این شرکت، شاهد حضور بازی های معروف دیگر نیز در ویندوز فون باشیم.

تجربه ی شما از این بازی چیست؟ از آن لذت می برید؟