بهترین های گروه راک Nickelback

بهترین های گروه راک Nickelback

میشه گفت اولین آشنایی من با این گروه به چند سال پبش بر میگرده که برادرم اتفاقی چندی گیگ موزیک سبک راک و آلترناتیو راک و متال و … رو از دوستش گرفته بود و من هم کپی کردم تا ببینم شاید چیز های جالبی درونش یافت بشه!

بعد از گوش دادن های زیاد از آرتیست های مختلف به ترک  If Today Was Your Last Day ا گروه Nickelback برخورد کردم که علاوه بر خواندن موزیک فوق العاده ای داشت! متاسفانه چند ترک بیشتر ازش نبود ولی یک مورد دیگه هم بود که بسیار زیبا بود و اونم ترکی نبود به جز Gotta Be Somebody !

یک نکته هم قبل از اینکه به بهترین های گروه Nickelback دسترسی داشته باشید، اینه که این نوع سبک موزیک ها  شلوغ باشن، اما اگر به معنی شعر هاشون توجه کنید متوجه میشد که از 100 آرتیست سبک پاپ بهتر و با معنی های بسیار زیبا می خونند! برای مثال ترک If Today Was Your Last Day در مورد موضوعاتی از جمله جلوگیری از هدر رفتن وقت، بخشش و گذشت و رها کردن گذشته و … صحبت میکنه!(این قضیه در مورد گروه Linkin Park هم به طرز وحشتناکی صادق هست!)

نیکل‌بک (به انگلیسی: Nickelback) یکی از گروه‌های موسیقی سبک هارد راک است. مبدا این گروه در آلبرتای کانادا است.

نیکل‌بک را چد کروگر، مایک کروگر، رایان پیک و برندن کروگر در سال ۱۹۹۵ بنیان گذاشتند. نیکل‌بَک ازلحاظ تجاری یکی از موفق‌ترین گروه‌های موسیقی در کانادا است و در دههٔ ۲۰۰۰ به‌عنوان یازدهمین گروه پُرفروش آن کشور شناخته شد. این گروه جزو معدود گروه‌های پُست گرانج دههٔ ۲۰۰۰ میلادی است که آثارش با موفقیت تجاری همراه بوده‌اند.

آثار نیکل‌بَک تابه‌حال بیش از ۲۱ میلیون نسخه در آمریکا و ۳۰ میلیون نسخه در تمام دنیا فروش داشته‌است.

اعضای فعلی

  • چد کروگر: خواننده اصلی، لیدگیتار (۱۹۹۵ تاکنون)
  • رایان پیک: ریتم گیتار، هم‌آوایی (۱۹۹۵ تاکنون)
  • مایک کروگر: گیتار بیس (۱۹۹۵ تاکنون)
  • دنیل آدایر: درامز، هم‌آوایی (۲۰۰۵ تاکنون)

اعضای پیشین

  • براندون کروگر: درامز (۱۹۹۵-۱۹۹۷)
  • رایان ویکدل: درامز (۱۹۹۷-۲۰۰۵)

 

 

لذت ببرید!

دانلود بهترین های گروه راک Nickelback